Przedszkole nr 7 w Warszawie

Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele Naszego Przedszkola. Chcemy, aby ta strona była nie tylko narzędziem do komunikacji,ale przede wszystkim naszą wizytówką, także kroniką, historią, zapisem chwil radosnych i ważnych w życiu Dzieci i Was, drodzy Rodzice Naszych Przedszkolaków . Po co dziecku Przedszkole? Chcemy, aby Przedszkole było nie tylko obowiązkowym okresem. Przygotowania dziecka przed szkołą. Ale przede wszystkim TRAMPOLINĄ, z której dzieci odbiją się szczęśliwie. Na ile nam się to uda?

OVERVIEW

This web site przedszkole7.waw.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have scanned four pages inside the site przedszkole7.waw.pl and found one website referencing przedszkole7.waw.pl. I found one mass communication sites retained by this website.

PRZEDSZKOLE7.WAW.PL RANKINGS

This web site przedszkole7.waw.pl has seen fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole7.waw.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole7.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole7.waw.pl

LINKS TO WEB SITE

Szkoła na widelcu Mamy na celu poprawę jakości odżywiania dzieci w szkołach i przedszkolach.

Jak zorganizować warsztat w liceum? Lista produktów które warto wycofać. Badania organizacji żywienia w szkołach. Wzorowy obiad w firmie cateringowej. Jak jeść aby być zdrowym. Jak wprowadzić zmiany w żywieniu? Jak zachęcić dziecko do zdrowego jedzenia? Jak wprowadzić projekt Szkoła na Widelcu? Szkoła na Widelcu ma na celu poprawę jakości żywienia dzieci w przedszkolach i szkołach. Z obcowania ze świeżymi produktami.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE7.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole7.waw.pl Mobile Screenshot of przedszkole7.waw.pl Tablet Screenshot of przedszkole7.waw.pl

PRZEDSZKOLE7.WAW.PL HOST

Our parsers discovered that the main root page on przedszkole7.waw.pl took two thousand seven hundred and ninety-seven milliseconds to download. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
193.239.136.147

I found that this website is implementing the Microsoft-IIS/7.5 os.

Przedszkole nr 7 w Warszawie

DESCRIPTION

CONTENT

This web site przedszkole7.waw.pl had the following in the homepage, "Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele Naszego Przedszkola." We noticed that the website stated " Chcemy, aby ta strona była nie tylko narzędziem do komunikacji,ale przede wszystkim naszą wizytówką, także kroniką, historią, zapisem chwil radosnych i ważnych w życiu Dzieci i Was, drodzy Rodzice Naszych Przedszkolaków ." It also said " Po co dziecku Przedszkole? Chcemy, aby Przedszkole było nie tylko obowiązkowym okresem. Przygotowania dziecka przed szkołą. Ale przede wszystkim TRAMPOLINĄ, z której dzieci odbiją się szczęśliwie. Na ile nam się to uda?."

SEEK SIMILAR WEBSITES

Blog de pTiTelOvEuse57 - pTiTlOvEuse57 mike jtm jte kiff grv tes lhomme de ma vie . - Skyrock.com

Bienvenu sur mon new sky , lache tes coms sa te coute rien et sa fai zizir . jvien du 68160 et si tu ve me connaitre un peu plus ben mate mon sky koi! Gro bisou a tous. PouR un3 cOul3uR d3 p3au. Ajouter cette vidéo à mon blog.

RaggaboyTs blog - RAGGA BOY - Skyrock.com

Subscribe to my blog! Yow wats crackin. Please enter the sequence of characters in the field below.

Riprendiamo.ci Messina

La città di Messina appartiene ai cittadini e questi ultimi devono essere incoraggiati a sentire questo senso di appartenenza e a riprendere in mano le sorti della propria città. Questo blog raccoglierà immagini e video che mostrano le bellezze di Messina e narrano la sua storia gloriosa. Ed ecco a voi .

Blog de Rock-Toxiic-Sex - Atchy Est Revenu Du Skii , En Bequilles -- - Skyrock.com

Atchy Est Revenu Du Skii , En Bequilles -. Elle Boit Du Red Bull Pck Sa Lui Donne Des Ailes. Abonne-toi à mon blog! On A Pirater Mon Blog.